Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…!

Shko poshtë

default Shpenzoi 1.7 milionë euro, shikoni se si përfundoi…!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu May 16, 2013 8:28 pm

Shikojeni para dhe pas operacioneve plastike si përfundoi….!!!
“Veç parave që kam shpenzuar për shkollat e vajzës time dhe të operacioneve plastike, nuk kam shpenzuar askund tjetër para në jetën time. Haja fasule dhe tost, për të kursyer paratë si dhe nuk kam shkuar kurrë me pushime. Kamë bërë kaq shumë ndërhyrje plastike, saqë fytyra ime nuk “tundet” më. Nuk mund të flasë dhe nuk mund të marrë frymë nga hunda. Nëse nuk do kisha bërë kurrë ndërhyrje plastike, do isha shumë më e bukur seç jam tani. Betohem që të mos bëjë më operacion plastikë”, deklaroi para pak kohësh Alicia Douvall, e cila është e njohur në vendin e saj, si “maniakja e ndërhyrjeve plastike”.
Siç dhe njoftoi ajo vetë, ka shpenzuar 1.5 milionë euro për ndryshime në fytyrë dhe në trup, me ndërhyrjet të kenë kaluar shifrën e 100-ës!/alb-osberver.com/avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi