Ngjyrat e Vitit – Shijoni tendencen me te fundit te modes

Shko poshtë

default Ngjyrat e Vitit – Shijoni tendencen me te fundit te modes

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Sep 19, 2013 11:47 pmNgjyrat e Vitit – Shijoni tendencen me te fundit te modes
Ngjyrat me atraktive te ketij viti jane te shumta, disa kane mbijetuar nga sezoni i meparshem, ndersa te tjera jane shfaqur rishtazi. Ja disa prej tyre:

Ngjyra mente 
Edhe pse kjo ngjyre nuk i pershtatet te gjithe njerezve, ajo mbetet shume e preferuar. Mjafton te gjeni aksesoret e duhur per ta kombinuar sa me mire.


Ngjyra pink 
Kjo ngjyre nuk ka dale kurre nga moda. Fale saj ju mund te nxirrni ne pah anen femerore dhe sensuale. Ajo ju jep nje pamje te bute dhe te brishte.


Ngjyra e bardhe
E bardha eshte gjithmone “in”. Ajo mund te vishet nga forma me klasike si p.sh nje T-shirt, nje kemishe dhe deri tek pantallonat ose palltot.


 
Ngjyra blu e erret 
E fuqishme dhe gjithmone trendi, ngjyra blu e erret eshte e pershtatshme per te gjitha rastet, nga zyra deri tek darka romantike. Kjo nuance simbolizon fuqine dhe mund te kombinohet me te gjitha ngjyrat, pavaresisht nga stili.


/Burimi: Telegrafiavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi