Urdhero kete byzylyk, mbaje ne dore dhe njoftohu per thirrjet...

Shko poshtë

default Urdhero kete byzylyk, mbaje ne dore dhe njoftohu per thirrjet...

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Tue Sep 10, 2013 7:39 pm


Londër - Mund të mos jetë aq i sofistikuar sa iWatch, por ky byzylyk në vlerë 30 paund, na tregon nëse ju telefonon gruaja apo burri, apo edhe se çfarë ndodh në Twitter. Embrace+ lidhjet nëpërmjet Bluetooth me një iPhone apo Android dhe mund të programohet për të dhënë sinjale me ngjyra të ndryshme nëse merrni një email apo një mesazh. Shpikësit e tij thonë se është zgjidhja e përsosur për ata që nuk duan të mbajnë nëpër xhepa telefonin.
avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi