Facebook, ja tre informacione qe nuk duhet t'i publikoni kurre

Shko poshtë

default Facebook, ja tre informacione qe nuk duhet t'i publikoni kurre

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Thu Aug 01, 2013 6:51 am

Facebook, ja tre informacione qe nuk duhet t'i publikoni kurre

Ja tre kategorite e informacioneve qe nuk duhet te deklaroni:

1. Levizjet dhe adresat e qendrimeve
Eshte nje tentacion gati i pa permbajtshem deshira per te treguar se do te shkoni per pushime dhe se ku do t'i kaloni ato. Mos e beni, shume njerez kur jane kthyer ne shtepi, i kane gjetur ato te boshatisura.

2. Foto te papershtatshme nga cdo kendveshtrimi
Njerez te caktuar mund t'i shkarkojne dhe perdorin ato per qellime te pa ndershme.

3. Intimitete
Deklarata spontane, qe arrijne nga zemra, qe shprehin mardhenie intime, por edhe kercenime sharje ofendime.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi