Pornodivi: Interneti vret seksin!

Shko poshtë

default Pornodivi: Interneti vret seksin!

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Sun Jul 28, 2013 6:09 pm


Itali- Pornodivi Rocco Siffredi po regjistron këto ditë një emision të titulluar ‘Kush mendon për Roccon’, me anë të të cilit jep këshilla praktike për të kaluar krizat dhe për të ringjallur jetën në çift.Gjatë një interviste ai tregon se nuk është vetëm rutina e përditshme ajo që vret jetën seksuale por edhe interneti, ku lindin lidhje virtuale të cilat sipas tij, shkatërrojnë seksin dhe dëshirën për të njohur njerëz të tjerë. “Ka lidhje që nisin në internet dhe atje vdesin. Ata që ndahen, dëshpërohen edhe pse nuk janë parë kurrë. Interneti është një botë e vetmuar, nuk bën për lidhje”, rrëfen ai.Rrëfimi i tij më tej u spostua tek çiftet e sotme që përjetojnë kriza. Ai thotë se, ‘Këto ndodhin pasi burrat mësohen shpejt me idenë që X grua e kam bërë për vete. Por mos harroni që asgjë nuk fitohet përgjithmonë, aq më tepër kur bëhet fjalë për një grua", thotë Rocco.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi