Ekrani që njeh gjurmët e gishtave… gjermanët paraprijnë “Apple”

Shko poshtë

default Ekrani që njeh gjurmët e gishtave… gjermanët paraprijnë “Apple”

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Jul 26, 2013 4:55 am


“Apple” ishte kompania e ila na prezantoi me lajmin e bujshëm te telefonave,te cilet do te njihnin gjurmët e gishtave te zotërueit te tyre. Inxhineierët gjermanë jane ne ne rruge te drejtë per t’i paraprirë risisë. Ata kane prezantuar proptotipin e pare te ekranit me prekje,i cili perdor gjurmet e gishtave si fjalëkalim për tu zhbllokuar. “Fiberio” do të mund të përdoret edhe për të verifikuar origjinalitetin e dokumentit, aksesin tek informacionet e rezervuara dhe firmat dixhitale.avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi