Smartphone eksploziv, digjet një 18-vjeçare

Shko poshtë

default Smartphone eksploziv, digjet një 18-vjeçare

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Fri Jul 12, 2013 12:13 am


Telefona smartphone shpërthyes. Në vitin 2009 një gjë i tillë i ndodhi një kinezi, i cili e kishte të futur në xhep, duke i kushtuar edhe jetën. Tani është një 18-vjeçare nga Zvicra, e cila pësoi një djegie në këmbën e saj të djathë. Celularë që shpërthejnë sikur të ishin mini-bomba. Këto raste po ndodhin gjithmonë e më shpesh. Fanny Schlatterit i “shpërtheu”: këmba ndërsa ishte në duke punuar në një servis. “Menjëherë dëgjova një shpërthim në këmbën time, një erë të çuditshme kimike dhe në çast pantallonat e mia morën zjarr”- ka treguar vajza për mediat zvicerane. (er.cu/BalkanWeb)avatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi