Trendi që ndiqet nga yjet e shoubiznesit

Shko poshtë

default Trendi që ndiqet nga yjet e shoubiznesit

Mesazh nga ♛Melody♛ prej Wed May 01, 2013 10:06 pmGjatë muajve të kaluar, adhurueset e modës kanë promovuar veshjet me pika, ndërsa tash kanë filluar të paraqiten me gardërobë që si trend ka katrorët – respektivisht, fushën e shahut.
Veshjet e tilla me të gjitha ngjyrat dhe madhësitë e kërkuarajanë fustanet, fundet, pantallonat e shkurtër, veshjet e brendshme, këpucët, çantat dhe pajisjet të tjera të modës.

/Sekrete Bukurieavatar
♛Melody♛Shteti Shteti :

Gjinia Gjinia : Female
Numri i postimeve Numri i postimeve : 4419
Faleminderit Faleminderit : 70
Antaresimi Antaresimi : 22/04/2013

Shiko profilin e anëtarit http://www.unicalbania.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi